Kontakt oss

Petrotech Laboratorier

Petrotech Laboratorier er et akkreditert laboratorium som har lang erfaring med analyse av vann, olje og gass. Våre kunder er privatpersoner, bedrifter og offentlig sektor. Gjennom et bredt og kvalitetssikret analysespekter kan vi tilby komplette analysepakker som oppfyller de stadig strengere krav fra myndighetene. Dette gjelder mikrobiologiske, uorganiske og organiske analyser.

Petrotech Laboratorier utfører i tillegg tjenester som hygienesertifikat ombord i skip samt prøvetaking og analyse av offshore drikkevann.

Åpningstider:
Henting av flasker, Mandag – Fredag, 08:00-16:00
Levering av prøver, Mandag – Onsdag, 08:00-14:00

Kvalamarka 26, 5514 Haugesund, Norge

Tel: +47 52 700 700

Epost: petrotechlab@exprogroup.com

Andre kontakter

Linda Astgård
Senior Advisor Inorganic Chemistry
Linda.Astgaard@exprogroup.com

Rune Hamre
Chemist
Rune.Hamre@exprogroup.com

Satu Helander
Senior Advisor Microbiology
Satu.Helander@exprogroup.com

Wenche Knutsen
Operations manager
Wenche.Knutsen@exprogroup.com

Jorun Soma
Senior Advisor Organic Chemistry
Jorun.Soma@exprogroup.com

Marthe Nordal
Chemist
Marthe.Nordal@exprogroup.com

Tina Kjetland
Chemist
Tina.Kjetland@exprogroup.com

John A. Gjerde
Quality Manager
John.Gjerde@exprogroup.com

Ta kontakt